| Clara_6276 a întrebat:

Ce parere aveti despre alimentatia secolului 21?happy

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| Tourniquet a răspuns:

Hmmmm. Plina de grasimi si toate cele. Lumea se omoara sa manance pe la KFC, McDonald's, etc. Dulciurile... nu mai zic. Au devenit obsesie pentru copii. Toate porcariile in ziua de azi. rolling eyes

| Razvan a răspuns:

Importam prea multe alimente din strainitate, cu tone de chimicale in eleraised eyebrows

| zanesiprintese a răspuns:

Groaznica! Otrava usoara!

| cristianpopa a răspuns:

Daca vrei sa ramai mereu pe planeta asta, sunt bune. Te conserva de minune. Altfel, taranii mai au alimentatia destul de buna pana vin nepotii cu toate porcariile. Pe la oras, dezastru; ma uitam de sarbatori ce si cat isi iau romanii pentru burtica. Iar apoi se plang ca nu au bani si ca e criza. Lamentabil! Trezirea!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Careee...alimentatie? ca mancarea e fudulie.bautura-i temelie.