| angel22 a întrebat:

Ce parere aveti despre apratul de slabit de la tv"relax and tone"? detineti unul? functioaneaza? sunteti multumiti de el?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| Parmalat a răspuns:

Singurul lucru pe care il face Relax & Tone e sa agite shooncile :))
Bai. Deci eu ma mentin cat de cat tonifiat. Nu ma duc la sala, dar folosesc alte aparate de fitness de la teleshopping de care sunt foarte multumit.
Si cum sunt fan teleshopping am vazut si eu Relax & Tone si m-am gandit sa incerc. L-am folosit cam jumatate de ora intr-o seara... si a doua zi cand m-am trezit am avut un soc: se dusese in *** toata tonifierea, pe abdomen aratam ca un burete :)))
Cand am vazut am simtit cum mi se urca sangele la cap. O saptamana dupa aia am rupt aparatele de abdomene din casa pana mi-am revenit.
Asa ca ia-ti tu un Ab-Rocket pentru abdomen si o bicicleta magnetica orizontala (recumbent se cheama, adica din aia in care stai pe scaun ca aici http://www.fitlife.ro/pentru-acasa-biciclete-orizontale-c-35_37_54.html nu stai pe sha) pentru picioare si daca mai vrei sa dai si niste kg jos baga 2 saptamani de regim si sa vezi ce bine o sa te simti;)

| edyman a răspuns:

Draga Angel22 Nu lua Relax & Tone este o pacaleala originala. Eu deja mi-am tras teapa. Astia ar trebui pe viata in puscarie pentru atatia bani + Nervii cand dai pe tine.

| Aly64 a răspuns:

Mama are unul
Sincer, nu prea l-a folosit, ce-i drept. Dar nu cred ca face multe.

| Any_1048 a răspuns:

Eu nu m-as increde in astfel de aparate...am vazut multe la magazine cu chinezarii la un pret mic si nu stiu cat de eficiente sunttongue