| M4A1Carbine a întrebat:

Ce parere aveti despre Baneocin unguent in tratamentul fimozei? O sa imi treaca?!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| MDenisee a răspuns:

Probabil dar mai bine vorbesti si cu cineva despre asta inainte sa folosesi sa nu fii alergic sau...

| stefania94 a răspuns:

Din cate stiu, fimoza nu se trateaza, am fost si eu in spital, si am dat de multi baietei mici care aveau fimoza, si i-au operat

| M4A1Carbine explică (pentru stefania94):

Nu pe dq, deja iau de ieri baneocin de 3 ori pe zi ma ung si imi trece deja.Pot decalota penisul fara dureri

| givemeasmileeeeee a răspuns:

De ce nu, mai bine, incerci sa vorbesti cu tatal tau despre asta? E barbat ca si tine si nu ai de ce sa te simti prost.Mergi cu el la un doctor, el o sa stie sigur ce te poate ajuta.
Si nu lua medicamente care au functionat la altii, iti poti face probleme mult mai mari.

| Rihanna100 a răspuns:

Eu folosesc Baneocin si chiar mi se pare foarte bun fata de toate porcariile de la tv