| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre capsule cu colagen si acid hialuronic? A incercat cineva, se observa vreo schimbare, cat timp se face tratamentul? funda.
http://www.pcfarm.ro/......Casa-Herba

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| denisa123456 a răspuns:

La pretul asta nu cred, ca este indeajuns de bun.nu cred ca merita sa dai bani degeaba.eu folosesc produse de la www.artistry.com sunt destul de scumpe dar sunt bune in Romania nu stiu daca sunt, eu sunt in Spania si mie le cumpar de la un salon de aici, dar iti recomand sunt foarte bune.sunt produse made in U.S.A. Sper sa iti fie de folos parerea mea, ma anunti daca exista si in Romania.

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| denisa123456 a răspuns:

Uite am gasit alta pagina cu aceleasi produse pe care ti le am recomandat.sunt foarte scumpe in special cremele. http://www.amway.com ...de ex:eu le iau putin mai ieftine direct de la un salon.dar aici pe pagina asta iti arata preturile.