| anonim_4396 a întrebat:

Ce părere aveţi despre chirurgia plastică?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| GenetiX a răspuns:

E bine sa faci chirurgie plastica. Chiar in fiecare zi. Dar nu ca pacient.

| BiuL a răspuns:

Chirurgia plastica la fel ca orice alt lucru nu dauneaza daca nu e facuta in exces. Daca te-ai nascut cu un nas mai mare care te-a complexat toata viata eu zic sa-l operezi. Mai mult daca Doamne feri ai suferit un accident sau o operatie de genul mastectomie, atunci eu chiar recomand operatiile astea pentru increderea in sine.
Dar daca ajungi sa iti faci si lifting facial si implant cu silicoane in fese si rinoplastie si si e clar ca ai o problema big grin
In concluzie operatiile estetice pot fi depotriva un lucru negativ sau pozitiv, in functie de motivul din care le faci si in cantitatea in care le faci.

| pink425 a răspuns:

Un motiv in + sa cheltui bani degeaba!

| ElvisTare a răspuns:

Boobieslaughing