| Vana_Daniel_2002 a întrebat:

Ce parere aveti despre medicamentele de sclabit

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Lands0fMancunia a răspuns:

Iti fac mai mult rau decat bine. Ca sa slabesti nu trebuie sa te infometezi, trebuie sa bei multe lichide si sa reduci painea, dulciurile, prajelile, mancarea grasa si cel mai important sa faci miscare oricat de putina ar fi. Nu trebuie sa tragi tare de tine pana la epuizare ca o sa pierzi mult timp cu recuperarea. Din poza pari destul de tanar, ai timp sa dai jos eventualele kg in plus.

1 răspuns:
| LOVW a răspuns:

Produc anemii, mai bine faci un efort si slabesti decat sa te imbolnavesti de la ele.