| xsl33t a întrebat:

Ce parere aveti despre neuro maxx, cei care au luat?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Empathizer a răspuns:

E bun pentru hei-rupismul de sesiune, daca la asta te referi. Incepe sa-l iei cu 2 saptamani inainte de sesiune si intrerupe-l in prima zi de vacanta.

Atentie! Produsul te ajuta, dar nu te face mai destept! Nu inlocuieste invatatul, usureaza doar efortul de invatare.

Contine extracte de plante cu efect neurotrop si vasodilatator cerebral, neurotransmitatori (GABA si acid glutamic) si o selectie de aminoacizi.

| xsl33t explică (pentru Empathizer):

Stiu ce contine, am cateva informatii de neurologie si eu, dar mineralele si aminoacizii erau in compozitie mica, vreau sa stiu daca l-ai testat tu?

| Empathizer a răspuns (pentru xsl33t):

Nu pe mine, pe pacientii mei. A mers bine. Dar prefer sa nu recomand produse cu neurotransmitatori la oameni sanatosi si pe termen lung.

| xsl33t explică (pentru Empathizer):

Esti neurolog? eu cautam un produs care sa contina un complex de neurotransmitatori sa nu iau pentru fiecare in parte, dar compozitia din neuro maxx imi parea destul de slaba.eu mai am probleme de concentrare, memorie pe termen scurt. pe net nu am gasit pareri despre acest produs, de aceea daca esti expert sfatul tau m-ar ajuta sa nu-l iau degeaba