| ♥Anto* a întrebat:

Ce parere aveti despre pastilele de slabit XL-S? Am auzit ca sunt facute 100% din plante.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Poți încerca, efectul diferă de la o persoană la alta!
Reductilul avea ca substanță activă sibutramină, care este chimică nu naturală.
Pa, pa.

| 334499 a răspuns:

Si mutu a crezut ca-s doar plantewinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai bine fa abdomene, fa sport.cu pastile risti sa te inbolnavesti.cunosc pe cineva care a luat pastile, si a ajuns in spital in stare grava.ma numesc raluca.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am luat azi prima pastila de xl-s.Este prea devreme sa ma pronunt, dar din ce am observat nu mai am pofta de dulciuri si pastilele au efect diuretic, este prima data cind iau pastile pentru slabire, mi-au fost recomandate de farmacista eu am 70kg si am luat o cutie de pastile pentru 30 de zile, in timpul tratamentului tin o dieta si incerc sa fac sport, dupa o luna sper sa se vada rezultatele, indiferent de rezultat o sa te anunt. Locuiesc in Spania si ma numesc Ariana