| Vernusio a întrebat:

Ce parere aveti despre pastilele de slabit din plante?(Alevia, Visislim etc)?
Isi fac efectul? Ajuta?
Slabesti macar 5-10 kg cu ele?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
| CuriousStuff a răspuns:

Categoric NU.

| Neverrrrrr a răspuns:

Acele pastile de la alevia sunt doar un supliment alimentar, te ajuta in procesul de slabire(si reduc pofta de mancare) dar fara o dieta/sau sport prin care sa te aflii intr-un deficit caloric, nu vei slabi deloc.Acum,pastilele de la Visislim care spun ca,,ard grasimea din zonele tinta(coapse,fund,abdomen),de fapt nici o pastila nu face acest lucru(este exact cum ai avea o minge,si vrei sa o dezumflii pe jumatate, nu este posibil). Cand slabesti fara sa faci sport, slabesti(tesut adipos+tesut muscular), deci uneori nu te poate face sa arati mai bine, ba chiar mai rau, uite niste videoclipuri care te pot ajuta sa slabesti: https://www.youtube.com/user/Angelfitnesss/search?query=slabit

| AdrianDanezu69 a răspuns:

Nu sunt bune. Apuca-te de sport daca vrei sa slabesti.

| KoA a răspuns:

Momentan da, dar pe parcurs mareste pofta de mancare, incearca ceai verde chinezesc strong

| KoA a răspuns:

Momentan da, dar pe parcurs mareste pofta de mancare, incearca ceaiul chinezesc strong.

| Anonim2497 a răspuns:

Nu iti recomand asa ceva happy

| pandaANDA112 a răspuns:

Slabesti, dar sigur pui dublu la loc peste catva timp