| Roxanabuiltforsin a întrebat:

Ce parere aveti despre ^Pepsi^?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
10 răspunsuri:
| DeeDee a răspuns:

Sunt dependenta. Si foarte creativa cand am paharul de Pepsi langa minelaughing
Si cum compania a facut ceva atat de genial, nu pricep de ce Mirinda a iesit atat de ...naspa.

| Pitic a răspuns:

Contine cofeina, si acidul din el nu e bun pentru stomac.
Insa are un gust foarte bun si merge sa il bei la fiecare masa mai ales la petreceri.

| Innovation a răspuns:

Cand spui pepsi te referi la suc nu? Eu cred ca Pepsi este un suc asemanator cu Coca-Cola si esteca un fel de cafea, daca bei te va tine treaz si nu vei adormi pentru cateva ore

| Cristian1994 a răspuns:

Pepsi-ul este bautura de care am cam devenit dependent...Nu este zii fara sa nu beau pepsibig grin parerea mea:X

| Enigmă a răspuns:

Pepsi nu e Colla.
E toxic.
Face stomacul tau sa rugineasca.
Atat.
Pa.
laughing

| ღDangoღDaikazokuღ a răspuns:

Ce parere sa am? este super bunwinking!

| Updew a răspuns:

Hehhehee, Pepsi e super! Mie imi place la nebunie si beau mereu. Saptamana trecuta au facut un concurs pe Facebook, unii au castigat Pepsi pentru tot anul! Pepsi Romania rocks!

| Updew a răspuns:

Pepsi rock's!

| amy1513 a răspuns:

Mai nu stiu, mie imi place mai mult pepsi decat cola

| EnlightenMe a răspuns:

Kaka maka rolling on the floor))