| anonim_4396 a întrebat:

Ce parerea aveti despre metoda Silva?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
Bula
| Bula a răspuns:

Metoda Silva este un pachet de tehnici ce iti pot vindeca mintea si trupul, si iti vor insanatosi sufletul.
Este una din cele mai reusite metode din lume pentru a elimina stresul si efectele lui nedorite.
Cartea de baza, vanduta pana in prezent in cca 15 milioane de exemplare, are la baza un extraordinar curs de patru zile conceput de Jose Silva.