| anonim_4396 a întrebat:

Ce parerea aveti despre unguentul Macromiror? La folosit cineva? Da rezultate? multumesc anticipathappy

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Vrei să spui Macmiror!
Sunt mai indicate ovulele, au o doză suficientă de nifuratel.
Se face o igienă riguroasă locală cu spălături vaginale (soluții antiseptice), ovulul se introduce cât mai adânc posibil, seara înainte de culcare.
Tratamentul este de 5-7 zile sau chiar 10 zile în funcție de infecție. Se tratează și partenerul iar activitatea sexuală se reia după încetarea tratamentului.
Da, are efecte pozitive de lungă durată.
Cu plăcere!
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu am folosit-o