| Stoica_Robert_1999 a întrebat:

Salut TPU!
Ce parere aveți de Minoxidil pentru creșterea bărbii? A folosit cineva? Ați avut rezultate?
Mulțumesc anticipat!

5 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

E singurul lucru care funcționează științific, doar ca scade și tensiunea și da palpitati am încercat și funcționează dar cât timp îl folosești

| RAY a răspuns (pentru RAY):

Nu te lua după userul de sus habar nu are, soluția este dovedita științific, poți cauta pe net, peste tot da rezultate

| Stoica_Robert_1999 explică (pentru RAY):

Iar palpitațiile sunt mai intense? După ce opresc tratamentul o sa pierd parul de a crescut sau rămâne?
Ar trebui sa ma îngrijoreze efectele astea adverse sau sunt doar niște reacții minore?
Mulțumesc mult!

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Frecție cu apă sfințită la picior de lemn.

| Gugustelut a răspuns:

Nu ti se mai scoala de la el. Am patit!