| MindExplode a întrebat:

Ce pasta de dinti e mai buna Sensodyne white sau Lacalut white. fundita

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
| fabiola a răspuns:

Lacalut!

| Xlove64 a răspuns:

Sensodyne white

| petruta a răspuns:

Iti spun eu ca eu le-am testat mai bine ca eu am gingiile foarte sensibile si cu Sensodyne white mai tare ma durea iar Lacalut white e foarte bine e scumpa dar ai pe ce sa dai bani

| Sabìŋaaa a răspuns:

Lacalut. folosesc de ceva timp si e foarte buna. Bftwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti zic?

Iti zic eu. Guma de mestecat orbit

| BeatriceMocanu a răspuns:

Lacalut white, am vorbit cu medicul meu dentist si pe asta mi-a recomandat-o/

| BaNnGi a răspuns:

Dupa parerea mea nu conteaza cu ce pasta de dinti de speli...important e cat de des folosesti pasta de dinti...