| anonim_4396 a întrebat:

O pasta de dinți buna? Nu sensodyne!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| cyupaku a răspuns:

Cauta ceva fara fluor, deoarece fluorul poate afecta hipotalamusul dupa recente studii, propun ceva natural de la life care

8 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Colgate, Paradontax, Lacalut.

| GabiDumitrescu a răspuns:

Lasam deoparte porcariile la care marketingul reprezinta 90% din pret. Nu imi iese nimic, nu am cunoscut-o in urma unei reclame, insa pasta asta mi-a salvat viata la propriu si e atit de buna incit nu m-ar deranja daca de miine ar fi de 5 ori mai scumpa - ar merita si banii aia fara nici o urma de indoiala. Gennadent (prefer gama Argentum, dar toate sunt cel putin foarte bune) - https://www.vivanatura.ro/categorie-produs/gennadent/

| Lioana a răspuns:

Aslamed, Lacalut, Parodontax

| Staind a răspuns:

Lacalut

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Blend-a-med pro expert. Parodontax mi se pare ok doar daca nu ai dintii si gingiile sensibile, are ca prim ingredient bicarbonatul de sodiu.

| AndreeaDeea2004 a răspuns:

Colgate, Paradontax, Lacalut, AquaFresh

| Anonim2233 a răspuns:

Pai depinde, poți folosi:
-Colgate
-Aquafresh
-Lacalut
-Parodontax