| AvalohAlyn a întrebat:

Ce pastile de memorare si concentrare sa iau? Care sunt eficiente?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut, eu îți recomand MemoPlus : http://www.memoplus.ro/, le găsești în orice farmacie și sunt foarte bune. O zi faină:)

12 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Eficientă este citirea concentrată și logică.
Pa, pa.

| MiyakoSaki a răspuns:

MemoPlus este bun happy

| vocea a răspuns:

MemoPlus, este foarte bun

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Niste porcarii toate.
Pune mana si consuma niste ciocolata mai des.

| Andreea555012 a răspuns:

Nu neaparat pastile adică da poți sa iei Memo plus pentru ca ai văzut si in reclama ce zice, dar eu iti recomand ulei de peste pui o lingurița in mâncare sau i-l iei așa si verișoara mea ia

| anonim_4396 a răspuns (pentru Andreea555012):

Pastilele cu Omega3 nu au nici o legătura cu memoria, şi nu se ia cu lingurița ci sunt niște pastiluțehappy

| Andreea555012 a răspuns (pentru anonim_4396):

Dar uleiul de peste eu știu ca are

| anonim_4396 a răspuns (pentru Andreea555012):

Am încercat și eu, dar efectul se obține în termen lung și ți se poate face rău de la el.

| Andreea555012 a răspuns (pentru anonim_4396):

Mda ca nu are deloc gust bun verișoara mea i-l ia pentru memorie dar mai mult pentru musculatura ca are 4 ani si nu merge si nici nu vorbește. M-a uit la ea si m-a gândesc cum poate sa i-l ia

| anonim_4396 a răspuns (pentru Andreea555012):

laughing Desigur, pentru musculatura și imunitate este foarte bun. Dar pentru memorie "ioc".

| paezi a răspuns:

Pastile cu ule de peste. Sunt bune la tinere de minte happy

| anonim_4396 a răspuns (pentru paezi):

Pastilele cu Omega3 nu au nici o legătura cu memoria.