| Wendego a întrebat:

Ce pastile imi recomandati pentru a marii puterea de concentrare?
Nu vreau memoplushappy

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| gina375 a răspuns:

Lecitina 1200mg /zi.

2 răspunsuri:
| giony54 a răspuns:

Este un produs naturist fara efect secundar Energie and Memory si te poate ajuta, se gaseste aici : http://www.mypurnutrition.com/produse/.

| b24k79 a răspuns:

De ce pastile?
Poate îţi vor mări puterea de concentrare dar au multe efecte negative. Dacă incepi să te îndopi de pe acum cu pastile nu vei supravieţui mai mult de 40-50 ani.
De ce nu încerci să-ţi schimbi regimul alimentar?
Industria pastilelor e una dintre alte sute de industrii care produc bani şi omoară oameni, aceştia crezând că le vor face bine. Câţi doctori, mergând la ei cu o gravă problema de sănătate, ţi-au recomandat să-ţi schimbi regimul de sănătate?
Mulţi nu-ţi spun asta pentru ca nimeni nu-ţi vrea binele iar un regim alimentar corespunzător ar vindeca multe boli.
Societatea de astăzi se roteşte la o pastilă pentru fiecare boală.

Schimbarea regimului alimentar e cea mai buna soluţie pentru o minte sănătoasă.

Dacă nu eşti lămurit de ceva zi-mi.

Hai, sănătate!