| anonim_4396 a întrebat:

Ce periuta de dintri electrica imi recomandati?
Sau de care aveti voi, si sunteti multumita de ea

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| SuperGirl122222222222 a răspuns:

Oral B...e buna.

| RadioactiveUranium a răspuns:

Oral B... imi da efecte

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Periutele de dinti electrice se pot strica foarte repede,sunt mai scumpe si nu sunt cu nimic mai speciale decat cele obisnuite, din contra, periajul cu o periuta obisnuita poate fi de o mai buna calitate decat unul cu o periuta electrica.In concluzie, nu recomand periutele electrice.Eu una sunt foarte multumita de periutele Oral-B.Numai bine.