| 8irina8 a întrebat:

cine are periuta de dinti electrica imi puteti da o recomandare, caci am vazut multe feluri diferite? Voi de care aveti si sunteti multumiti?
Va rooog!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| OoBunnyoO a răspuns:

Http://periuta-de-dinti-electrica.compari.ro/......p38945617/

Asta este cea pe care o folosesc eu. Am cumparat-o cam de cinci ani (cred) dupa recomandarea stomatologului. Mie mi se pare foarte buna. Este cam scumputa, insa cred ca este o investitie. Pana acum nu am avut nicio problema cu ea si inca functioneaza foarte bine.

| frunzarescu a răspuns:

Am periuta de la Braun, un model mai vechi si este foarte buna. periutele de schimb originale sunt cam scumpe, Prefer sa cumpar perii de schimb compatibile, sunt mult mai ieftine.
Iti recomand acest model de periuta electrica http://bit.ly/2hQoQRa este un model nou foarte reusit.

| 8irina8 explică (pentru frunzarescu):

Am vazut modelul asta si chiar ma gandeam ca ar fi buna..multumesc pentru recomandare!

| SueZz a răspuns:

Salut,

Iti recomand Oral-B.