| 000iasmina000 a întrebat:

Ce pot face sa-mi treaca rapid aftele?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
4 răspunsuri:
Abh
| Abh a răspuns:

Este la farmacie " Solutie contra aftelor".

| fabiola a răspuns:

Aplica unguent de galbenele si propolis!

| kr.mdy a răspuns:

Glicerina boraxata cu stamicin.

| alina6344 a răspuns:

Si eu am des afte. si pentru ele am o solutie de la farmacie.

Cand o aplici nu are cel mai bun gust posibil. dar te obisnuiesti`happy