| Medicinallx3 a întrebat:

Ce pot sa fac ca sa imi creasca sanii, am 15 ani si sunt foarte mici, ceva leacuri naturale, fara medicamente?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| Against a răspuns:

Asteapta sa ma icresti, si o sa creasca, nu te mai grabi atat.

| roxkiss a răspuns:

Numai daca pui citeva kg se maresc, nu cred ca vreai asta, in sini doar e glande si grasime, exercitii nu am incercat, eu tot am 15 numa am implinit )

Răspuns utilizator avertizat
| AmELiA100000 a răspuns:

Poti sa mananci ceapa care face sa-ti creasca sanii in jur de o luna o sai ai mai mar decat balenele(este o gluma laughing