| valioriginal a întrebat:

Cum fac sa imi creasca sanii? Ii am cam mici plizz

5 răspunsuri:
| Ecou a răspuns:

Sincer nu stiu daca poti, dar merita incercat... era un banc care suna asa
Un sot, satul de sotia sa care-l tot intreba cum arata, ii cumpara o oglinda mare, ca sa se vada in ea din cap pana in picioare.
Asta a mers un timp, dar acum ii punea aceleasi intebari, stand in fata oglinzii. O data, proaspat iesita de la dus, se plangea ca are sanii prea mici.
Sotul, care de obicei tacea, ii spune :
- Daca vrei sa-ti creasca sanii, ia o bucata de hartie igienica si freac-o intre ei cateva secunde in fiecare zi.
Femeia se repede, ia o bucta de hartie si se apuca sa o frece intre sani:
- In cat timp o sa-mi creasca?
- Va dura cativa ani!
Sotia se opreste:
- De unde stii tu ca daca frec o bucata de hartie igienica intre sani, acestia imi vor creste in cativa ani?
- Cu fundul a mers, nu-i asa?

| Sn1p3r a răspuns:

Fa sex si te va ajuta sa te dezvolti.Asta daca ai o varsta cat de cat decenta. Funda?big grin

| valioriginal explică (pentru Sn1p3r):

Nu am 13 anilaughing

| Sn1p3r a răspuns (pentru valioriginal):

Si tu la 13 ani vrei sa ai saniimari...Lol

| valioriginal explică (pentru Sn1p3r):

Dap
happy