| AnonymousCadrar a întrebat:

Ce problema pot sa am daca imi tremura mana si nu prea pot sa tin obiecte in mana? Care sunt cauzele principale?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
Bula
| Bula a răspuns:

Este problema neurologica.
Mergi pentru investigatii la un medic neurolog!

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat