| dumdududum a întrebat:

Ce produse foarte eficiente pentru albirea dintilor se gasesc in comert, farmacii? Multumesc.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| ginaosar a răspuns:

Vezi aici http://edent.cabanova.com/albirea-dintilor.html
Este foarte bun sper sa te ajute

| Marius1985 a răspuns:

Salut! Eu am avut mare succes cu asta: http://track.ibright.ro/product/iBright/?pid=134&uid=1419 Se pot albi si la dentist, dar din cate stiu este un procedeu invaziv, ataca smaltul. Succes.

| FashionVictim93 a răspuns:

Buna..eu foloses blen-a-med pentru albirea dintilor este o pasta buna dar nu albeste dinti pe cand o arata reclamele.te pot ajuta cu o reteta naturista constand in bicarbonat de sodiu si lamaie le amesteci si cu ajutorul periutei de dinti o apliki. sper sa te fi ajutat happy

| Caty2000 a răspuns:

Sensodyne repair and protect

| T0miVIP a răspuns:

Colgate cel mai bun happy