| love27 a întrebat:

Ce remedii stiti pentru unghiile moi si casante?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| roocsy_7763 a răspuns:

Eu tin unghiile in zeama de lamaie happy simti diferenta :X

5 răspunsuri:
| GuessWho a răspuns:

Pai.incearca un lac intaritor pentru unghiibatting eyelashes
E foarte bun

| Aly_3645 a răspuns:

Am citit undeva ca cel mai bine e sa iti pui mana intr-un castron cu ulei de masline amestecat cu zeama unei lamai...sau sa le pui in lapte.
Sper ca te-am ajutat

| Halloween a răspuns:

Exista ca un fel de gel de la avon care te ajuta sa ai unchiile tari.

| AncaSiAtat. a răspuns:

Ulei de ricin! natural, f eficient, ieftin, il iei de la farmacie si il aplici direct pe unghie, in 3-4 zile deja simti diferenta