| marianmuscle a întrebat:

Ce sa fac ca sa scap de grasimea de pe PICIOARE ca am grasime multa si nu imi place

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| dichi a răspuns:

Uite aici un articol exact pentru problema ta. Sper sa te ajute

http://www.cura-de-slabire.net/grasime-fese-si-picioare/

| lala178 a răspuns:

Iti auti pe net exercitii speciale pentru zonele tale cu probleme.Sigur vei gasi foarte multe, totul este sa le si faci.

| andrei a răspuns:

Genoflexiuni si alergat...

Bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai alearga si tu in fiecare zi cate 30 40 de minute si o sa slabesti. Ce poate fii asa de greu pentru tine?

| Posesiv a răspuns:

Daca stai numai in fata calculatorului si nu faci miscare deloc, nu ai cum sa scapi. Iesi 1-2 ore pe zi din casa si alearga, vei scapa de grasimea de pe picioare