| andra95_6739 a întrebat:

Ce sa fac cand visez morti?laughing

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
10 răspunsuri:
| DaaNNuuTzz a răspuns:

Sa te sinucizi! "_

| ChRoM a răspuns:

Pai asta inseamna ca iti moare moartea tongue, dar inchina-te inainte de culcare daca nu mai vrei sa visezi si daca tot mai visezi du-te pana la preot sa vorbesti cu el eu am facut asa cand eram mic tongue

| babybrunette a răspuns:

Sa nu may dormy...:l

| PinkDea a răspuns:

Daca visezi ca un prieten/o cunostinta moare inseamna ca ea murit moartea adica o sa traiasca mult timp
Ce sa Faci?
Nu ai ce sa faci daca morti trebuie sa visezi, morti o sa visezi, crede-ma eu am visat persoane dragi mie care mor timp de 5 zile mai aveam putin si dadeam in depresii

| ombladon a răspuns:

Bei 3-4 cafele si daca mai dormi...revii pe TPU...

| andrei88u a răspuns:

Nimic...sa iti spui ca nu a fost decat un vis si atathee hee

| ZEU93 a răspuns:

Uita-te la niste filme de gen comedy

| viky_2470 a răspuns:

Daca persoanele pe care le vizezi sunt moarte dale ceva de pomana ca asa cica can ii visez iti cere morti se spune din batrani

| Bogdanux a răspuns:

Fa-le cu mana.

| kzn00b a răspuns:

Sa te gandesti la altceva laughing
daca tot nu iese, cheamati vreo 3-4 prietene, sau intalnati-va undeva... si va distrati la maxim, pana ce uiti happy funda?