| Giulietta1 a întrebat:

Ce insemna daca visez 3 zile morti si sange?

7 răspunsuri:
| Alyra a răspuns:

Probabil eşti stresată sau doar nu ai cea mai bună perioadă din viaţa ta. De obicei, visurile au legătură cu gândurile noastre din timpul zilei.
O zi frumoasă să ai!

| Musique a răspuns:

Nimic.
N-ai de ce să interpretezi visele.
Baftă!

| OnuOnulică a răspuns:

Posibil ai vazut prea multe filme cu sange si morti.

Nu e nimic gravwinking

| zurick a răspuns:

Buna!
Ca te gandesti la un film de groaza, o carte de groaza sau la ceva bizar care ti s-a intamplat.
Eu una nu cred in vise...
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate te-ai uitat la un film de groaza si iti amintesti din el fazele alea, iti va trece.O zi buna si frumoasa happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai schimba si tu canalul!

| PerianuPaula99 a răspuns:

Probabil eşti stresată sau doar nu ai cea mai bună perioadă din viaţa ta.