| Edina_Ferenţ_1994 a întrebat:

Ce sa fac sa nu imi mai cada parul? ce solutii exista? nici nu stiu macar in la ce medic trebuie sa apelez xD.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| fabiola a răspuns:

Mergi la medicul de familie, fa-ti analize sa nu ai carenta de vitamine si minerale si in ultima instanta aplica pe par, saptamanal o masca a carei reteta o gasesti pe blogul meu! http://blogsanatate.blogspot.ro/......rului.html

| Laaaaaaaaaw a răspuns:

Masca cu ulei de ricin :*. Este foarte buna, dar trebuie sa o folosesti, adica sa nu te astepti ca dupa prima folosire sa nu iti mai cada puppy dog eyes.