| Marii a întrebat:

Ce sa folosesc ca sa scap de "falcute"?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
9 răspunsuri:
auran
| auran a răspuns:

Mesteca guma

| dicarmencitta1957 a răspuns:

O dieta buna si sigur iti vor dispare si falcutele.Mesteca guma, dar daca mananci mult nu prea ai sanse sa scapi de falci.

| Marii explică:

Pai cum?

| Marii explică:

Eu am burta pe fata?

| maryana5 a răspuns:

Suge burtawinking

| greg a răspuns:

Buna intrebare...

| mdeea a răspuns:

Razi cat mai des laughing

| beautykillls a răspuns:

Slabesti tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu manca nimic seara