| 1Chris1 a întrebat:

Ce sa mananc pentru a ma ingrasa vreo 10-15 kg intr-o luna sau doua? Fara pastile si chestii din astea. Ce fel de mancare..de casa...in ce cantitate etc..

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| ZvT a răspuns:

Tot ce prinzi (exclus pisica vecinului sau oamenii de pe stradă ) şi cât mai mult. Dacă peste o lună o să ne întrebi cum poţi slăbi înseamnă că sfatul meu a fost bun.

| DushulRece a răspuns:

Aveti 10000 de intrebari de genul asta cu tot felul de grasi care vor sa slabeasca...sau invers. cauta in arhiva si o sa gasesti 100 de retete, nu mai puneti mereu intrebarea asta, sunteti frustrati?

| Gabiiiiiii a răspuns:

Paine goala

| jacko a răspuns:

E foarte usor sa te ingrasi daca nu vrei sa iei pe langa mancare excesiva un complex de vitamine (eu sincer de la vitamax am facut burta) poti sa mananci mult seara de ex dulciuri, inghetata, multa paine laughing) carne grasa, etc nu e mare lucru dar seara sa mananci mai mult daca vrei sa te ingrasi.Acuma depinde de metabolism, daca parintii tai sunt slabi, nici tu nu vei fii mai departe de ei.

| victoria2007 a răspuns:

Produse cu multe calorii )))