| Alinutaaaalina a întrebat:

Ce sapun pentru ten e mai bun? Dove sau Protex? Sau un alt sapun? Am tenul normal.Multumesc,funda

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| stefaniacristina77 a răspuns:

Hei Alina! Dupa parerea mea Dove este mai bun. Si eu il folosesc si chiar ma ajuta.

5 răspunsuri:
| EmaS a răspuns:

Eu folosesc Dove, si este foarte bun. Tenul arata impecabil si foarte fin.

Răspuns utilizator avertizat
| vampiressa a răspuns:

Eu ma spal cu Dove si pe fata si pe corp.Si lasa o piele fina si hidratata.

| funditza_3597 a răspuns:

Eu ma spal cu palmoliv

| copiluldinmine a răspuns:

Buna! eu folosec dove in special pentru fata ti-o lasa impecabila