| Ilvfez a întrebat:

Ce se intampla daca am mâncat putina branza și am băut cola?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Nu se intampla nimic, insa pe viitor te sfatuiesc sa renunti la cola si la orice bauturi aditivate de genulwinking

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nimic.

| ReddY25 a răspuns:

Nimica

| adryang78 a răspuns:

Absolut nimic.

| AndreiBistriteanu a răspuns:

Iti mai moare un neuron si ramai doar cu 2.