| xFaith a întrebat:

Ieri... am mancat pufuleti lotto cu branza si am baut cola. Vreau sa spun ca de ieri si pana astazi am gura amara. simt amar pe limba. nu stiu din ce cauza, nu mi sa mai intamplat asa ceva niciodata. De la ce poate fi?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Gabitsa1Puiuts a răspuns:

Pai probabil de la colawinking Si mie mi s-a intamplat asa o data..Nu este nimic grav, deci nu te ingrijora..Parerea mea! Iti ramane un gust ciudat de la cola probabil de la ingredientele pe care le contine happy

2 răspunsuri:
| ZyReXe a răspuns:

Cine stie poate pufuleti cu cola nu se potrivesc de exemplu eu am mancat azi la fel ce ai mancat si tu si nu am avut nimic nu-i nimic grav mesteca o guma cu o aroma dulce sau spalate pe dinti si gatawinking

| yocata10 a răspuns:

Sa nu fi fost expiratiwinking