| Girly97 a întrebat:

Ce se intampla daca asculti muzica de relaxare toata ziua (cand nu ai nimic de facut)?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
12 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Te relaxezi.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Devii salată vegană de legume, fără calorii dar plină de vitamine. Apoi îți faci harakiri, că ți-e totuna, și așa și altfel.

| gabicoo a răspuns:

Te relaxezi de te "doare"!

| Donsavas a răspuns:

E posibil sa trăiești mai mult in reverie, ceea ce nu e tocmai ok. Te îndepărtează de socializare prea multa meditație.

| RobertMoon a răspuns:

Te plictisești, eu mă plictisesc daca ascult toată ziua și muzica mea preferată, dar muzica de relaxare.

| cfrtobias a răspuns:

La volum maxim in casti?

| Girly97 explică (pentru cfrtobias):

Nu neaparat, pur si simplu sa asculti.

| cfrtobias a răspuns (pentru Girly97):

Cred ca nimic, doar in casti la volum maxim da asteapta sa vezi raspunsuri si de la altii

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nimic, ce ai vreo sa se întâmple. Muzica nu înnebunește pe nimeni dacă la aia te gândești.

| GouDidodino a răspuns:

Consumi curent

| Henrypericolpublic a răspuns:

Nimic, decat ca vei fi foarte obosita.
Am incercat si nu am facut nimic in ziua aia, am fost ametit.

| AndraLavi a răspuns:

Iti relaxezi creierul si te simti intr-o atmosfera de basme cu zane.