| Anonim345323232323232 a întrebat:

Ce se intampla daca bei 10 plicuri de ceai sedativ cu 250ml de apa?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Intri in coma.

| Radu284 a răspuns:

Ce intrebare tampita este asta?
E cumva o intrebare mascata de genul "vreau sa ma sinucid"? Daca da, cred ca este una din cele mai cretine metode de a face acest lucru.

Daca vrei sa vezi ce se intampla, t euiti pe lista de ingrediente a ceaiului, si cauti toate ingredientele si vezi ce face fiecare, in ce doze, etc.

| 7octombrie a răspuns:

Faci bum.