| crt1984 a întrebat:

Ce se intampla daca amesteci 19 pastile saridon cu 250ml alexandrion?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| FurniciCoapte a răspuns:

Te ia zbengalaughing, nu mori stai linistitoh go on, dar e posibil sa ajungi pe urgente daca esti incepatorlaughing. iti recomand sa ei TusinForte 10 comprimate cu 100 de Alexandrion sau votka, daca tot vrei sa te faci haybatting eyelashes(efectul este de 3 ore, dar efectul :postoperator" este de 24 de ore:O, mult nu?laughing ).

8 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Iti faci ficatul varza si ramai bolnav toata viata.

| alecs871 a răspuns:

Nu stiu, nu cred ca a incercat nimeni, incearca tu si ne spui dupa-aia.

| ExistaMosCraciun a răspuns:

Bai flacau, pe baza postarilor tale, deduc ca esti retardat. Intrebi cum e, dupa care afirmi ca le-ai luat? Sfinte ****!

| BeHappyForMe a răspuns:

Nu stiu dar nu e bine sa le combini.

| linx a răspuns:

Inseamna ca prezinti o forma avansata de ALIENARE MINTALA si in consecinta ai nevoie de consult de specialitate

| FurniciCoapte a răspuns:

Sau mai incerca romparkinlaughing doar 1-2 comprimate cu 50 de ceva tarie, efectu din cate am auzit de la cei care au loat este intre o zi si 3 zilelaughing

| totem a răspuns:

Le amesteci si iese alexandrisaridon. si mai departe ce? vrei sa stii daca e un amestec omogen sau ce ca n-am inteles unde bati. speri sa sara in aer combinatia sa dai foc la casa sa ce? ia incearca cu 20 saridon cu 100 de alexandrion.mai jonglezi si tu cu proportiile

| crt1984 explică:

Momentan nu am nici pe dracul sunt inca lucid si imi e putin somn