| user1234567890123 a întrebat:

Ce se intampla daca bei acetona sau daca iti introduci acetona in picior cu seringa?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| IMC90 a răspuns:

Mori in chinuri. Acetona este ruda cu benzina, numai ca arde mai tare happy

9 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Vrei să faci șoc anafilactic?
Pa, pa.

| mgtow a răspuns:

Faci toxiinfectie alimentara si trebuie sa mergi la medic pentru spalare de stomac chestia cu piciorul nu stiu, banuiesc ca sa-r produce o inflamatie.

| DraGfirE a răspuns:

Cu piciorul stiu ce se intampla o inflamatie dar nu stiu daca bei acetona dar daca stau sa ma gandesc e toxic si faci toxiinfentie alimentara si pentru asta ai nevoie si de o spalare la stomac, groaznic!

| Doηηa a răspuns:

Nu știu, încearcă, și să mă anunţi și pe mine...
Frate, ce aveţi în capul ăla?

| Klaoody15 a răspuns:

Intrii in coma.

| GringoPT a răspuns:

Toxiinfectie alimentara la ce?
Nu-ti face probleme cu asta, pana ajunge in stomac, o sa ai parte de niste arsuri, incepand cu cavitatea bucala pana in stomac. (bonus la toate astea dureri de neuitat)

Nu e un metoda prea buna pentru a te auto-mutila.
Cu injectia nu am idee, dar oricum nu poate fi ceva mai dureros de atat.

Scuze ca intreb, dar de ce intrebi asta?

| irisukka a răspuns:

Esti sadica? esti nebuna? vrei sa mori

| user1234567890123 explică:

Deci dragi mei nu incercati niciodata acest lucrulaughing

| Loriechica a răspuns (pentru user1234567890123):

Tu ai incercat pana la urma?