| mitza a întrebat:

Ce se intampla daca beau o sticluta de acetona :S

Răspuns Câştigător
luciana
| luciana a răspuns:

Daca bei o sticluta de acetona iti vei arde esofagul atat de rau ca nu vei mai putea manca nimic si norocul tau ar fi doar sa suferi ingrozitor si sa iti aduca, multe, f.multe operatii de inlocuirea lui ...Hahar nu ai ce te-ar putea astepta... numai o minte bolnava s-ar putea gandi la asa ceva ...Aduna-te si reflecta la ce ai pe suflet si sa stii ca niciodata nu este totul pierdut,- mereu mai exista o sansa de la D-zeu... fii tare si sa nu te aud de asa ceva! Nimic pe lume nu e mai important,- decat persoana ta! Iubeste-te asa, si cu bune si cu rele si asteapta sa vezi ca iti va sosi o raza de speranta sa rezolvi situatia care te macina atat si care ti-a dat aceste oribile ganduri... te sarut si mai scrie-mi si vom tine legatura daca vrei. Numai bine, Lucien.

29 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Stai calma...nu tine de sete si, oricum o sticla de apa minerala e mai ieftina si mai eficienta.
De unde ti-a venit ideea asta cu acetona? Chiar crezi ca merita?
Incearca sa faci 2 liste in paralel. Una "de ce DA?" si alta, "de ce NU?"
Pune sub fiecare intrebare motive...gandeste cu calm, in liniste. Niciun motiv nu este absurd...ca oricum, nu vede nimeni lista ta.
Crede-ma! Daca ai MACAR un singur motiv in lista NU...atunci pune sticluta de acetona la locul ei si foloseste-o ca sa-ti stergi lacul de pe unghii.

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Nu este buna acetonahee hee
Dar dc intrebi asta.straight face Mai bine cumpara o sticla de apawinking

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Draga mea, crezi ca rezolvarea tuturor problemelor tale e o sticla de acetona? Cum poti sa te gandesti la asa ceva? Nu vei reusi decat sa iti distrugi stomacul si nu vei mai fi om toata viata Mai gandeste-te daca asta vrei...

| lia a răspuns:

Dar asa de mare este criza la tine? laughing
Pai cum sa te gandesti la asa ceva?

| SweetCandy a răspuns:

Pai inainte ar trebui sa bei si o sticluta de lac de unghiirolling on the floor
De unde ti-a venit ideea?
fii serios!
ce ai... cum sa bei acetona!

| inna a răspuns:

Nu stiu ca n-am incercat laughing... Daca incerci si vezi ce se intampla sa ne spui si nouawinking

Ce intrebari rolling on the floor))

| gabitza05 a răspuns:

Doamne fereste!

Nu stim ce se intampla, oricum nimic de bine, dar nici nu vrem sa aflam big grin
Mai bine ai grija de tine si nu te mai gandi la astfel de lucruri.Bye

| mami a răspuns:

Iti provoaca arsuri si dureri groaznice
pe langa chinurile la care vei fi expus/a la spital

| cioko19 a răspuns:

Sigur nu o sa ti se intample nimic bun. tongue laughing

| AvalohAlyn a răspuns:

Intalnesti neplaceri si faci vizita la spital.

| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

Incearca si o sa vezi laughing

| afrodita17 a răspuns:

Ai sa faci pipi verde.laughing

| daddy a răspuns:

Eu personal as bea un becks big grin

| delia_6706 a răspuns:

E toxica
Poate sa ti se infecteze corpul mai ales daca bei o sticla intreaga
Incearca sa vorbesti cu mama/tatal tau si sa mergi la un medic

happy

| anaid a răspuns:

Iti mancam colivawinking

| antonelk a răspuns:

Cum sa bei acetona esti nebun/a? :O:O:O

| Wisdom a răspuns:

Te imbolnavesti de deces.

| Antrax a răspuns:

Incearca si ne zici si noua daca mai apuciwinking

| emy_8408 a răspuns:

Eu am incercat faza asta dar nu am apucat sa inghit pentru ca pur si simplu mi-a luat respiratia si am scuipat dar m-am ars foarte rau, toata gura era alba era ca o pielita sh mi se decojea si nu am putut sa manac vreo 2 zile sincer nu iti recomand...numai oameni tampiti la creier fac asta ca mine asa

| AndreeaDeea56 a răspuns:

Care persoana intreaga la minte ar bea acetona?
rolling on the floor))

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sincer, nu stim.incearca si sa ne spui si noua mai tarziu. rolling on the floor
acum tu nnu o lua in serios, si stai linistit/a.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu ce se intampla dar oricum nu va fi de bine...nu incerca sa bei acetona!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ia incearcalaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si ce are /?straight face eu una nu mai vreau sa traiesc. si am caut acet forum sa vad daca chiar beau o sa mor?straight face nu dispun doar de o stika de actona si una de spirtstraight face si nu mai vreau sa traiesccrying

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu bea acetona nu aduce nici unde daca asa de mult vrei sa mori mai bine nu nu e un lucru bun si eu am vrut sa mor am luat 15 diazepane si am ajuns in coma muream daca nu ma trezeam

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

COPII, ADULTI, MEDICI, ADOLESCENTI, FATA NU VREA SA SE SINUCIDA. DACA NU INTELEETI INTREBAREA, VA ROG, NUMAI POSTATI! Intai, acetona sau diluantul sterg oja intarita complet de pe unghii fara probleme, iti dai seama ca acetona si diluantul, de asemenea pot sterge vopseaua intarita! Iti dai seama ca in trupul tau ar fi un mare fiasco. Nu incerca. Nu experimenta. Si nu asculta raspunsurile celor ce fac glume pe seama intrebarii. Am 12 ani si totusi doar eu am inteles intrebarea. Nu incerca asa ceva!

| XxAndreiMasterxX a răspuns:

O sa te spargi in mii de bucati

| Shatraru_Gabby_1999 a răspuns:

Salut! Raspunsul tau bro m-a ajutat sa mi dau seama ca mai este o sansa (nu m-a oprit faptul ca voi suferii ci faptul c ai spus ceva care iti liniștește sufletul

| Cazacioc_Catalin_1994 a răspuns:

Bea cu incredere! Ajuta la digestie?