| elisza a întrebat:

Ce se intampla daca bei xilina? 100ml.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| anss23 a răspuns:

Ce se intampla daca te arunci de la etajul 10?

| DanielaMiky a răspuns:

Xilina este o solutie pentru uz cardiologic care se foloseste ca si anestezie locala si este solutie injectabila nu se bea. Daca in momentul injectarii serului in piele ustura de mori imagineaza-ti ce se intampla daca il bei ...lasand la o parte ce urmeaza dupa asta. Sper ca te-am lamurit.

| spa a răspuns:

Hai sa spunem altfel pe intelesul celor care cauta raspuns la asta deci, 100ml sunt cam 4 degete intr-un pahar cat pumnul ceea ce pare sa fie poate si letal pentru cel ce bea, deci e totusi neindicat sa bei de capul tau, nu are efect de drog sau de ierburi, e mai ok votka decat asta