| bzbzbz a întrebat:

Ce se intampla daca combini no-spa cu ibuprofen si nurofen?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
Abh
| Abh a răspuns:

Nurofenul e de fapt Ibuprofen, deci nu are rost sa iei deodata si Nurofen si Ibuprofen. No-spa este antispastic si il poti lua in combinatie cu Ibuprofen sau Nurofen, care sunt antiinflamatorii.

| just0angel a răspuns:

Nu iti recomand sa le iei pe toate 3 in aceeasi zi. Iti zic din proprie experienta. Osa ti se dea stomacul peste cap. Eu una asa am patit. Depinde cat de rezistent este organismul tau.winking