| traficanta a întrebat:

Ce se intampla daca consumi prea mult otet zilnic? ( adica nu foarte mult )

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Sigmund a răspuns:

Ceea ce iti voi spune este sincer:daca consumi prea mult otet intr-o zi te va durea stomacul.Mama ia intotdeauna pastile dupa ce consuma otet pentru ca o doare stomacul.

9 răspunsuri:
| OanaG a răspuns:

Se slabeste inima!

Inlocuieste otetul cu lamaia.

| marrr a răspuns:

Pai te va durea stomacul, dar si mie imi place sa beau otet=p~

| Minks a răspuns:

Bei otet? laughing Nu stiu, poate sa aiba ficatul de suferit avand in vedere ca otetul e vin fermentat happy

| lays a răspuns:

Nu cred ca se intampla nimic.si eu consum poate la fel de mult si nu am nimicbig grin

| Floreenofficial a răspuns:

Pai ce faci cu atata otet? nimic rau... dar consuma si tu cu masura! succes!

| georgegs a răspuns:

Nu.prea.stiu.dar.stiu.ca.la.castraveti.murati.iti.
miroase.pielea.a.castraveti.murati.si.cand.urinezi.
miroase.tot.a.castraveti.murati.dar.cu.
otetul.nu.stiuthinking

| cornel a răspuns:

Te doare burtahappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pei se spune ca otetu' imbatraneste tenulbig grin devreme, eu ma feresc de elhee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Slabeste inima! si/ si nu te simti bine!