| Hdyxfwfb a întrebat:

Ce se întâmplă daca faci exerciții si ai febră musculară, se poate întâmpla ceva?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
| Whitesnake99 a răspuns:

Da, se poate intampla ceva: s-ar putea sa ai sentimentul ca ai facut ceva productivwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce sa se intample? Am ajuns sa ne fie frica de miscare? Inseamna doar ca te-ai antrenat mai intens decat data trecuta, muschii se rup si se vor repara pentru a deveni mai puternici si a se adapta la efort.

| Iote a răspuns:

Doar niste dureri. Trec.

| aXy99 a răspuns:

Sa te accidentezi. Depinde cat de puternica e febra musculara.

| StrongHeart a răspuns (pentru Whitesnake99):

Sau si mai grav, sa ai o inima sanatoasa si un sistem imunitar puternic.

Răspuns utilizator avertizat
| akaDoritosGirl a răspuns:

Dacă ai febra musculara și faci exerciții, scapi mai repede de ea