| Mediocre a întrebat:

Poti face exercitii cand ai febra musculara?

Răspuns Câştigător
| SiLaS a răspuns:

Nu trebuie sa faci un antrenament ca de obicei. Febra trece tot prin miscare dar un antrenament usor, cardio.

14 răspunsuri:
| OOOLEOOO a răspuns:

Mai lasa muschii sa se si odihneasca happy

| StalkerSoul a răspuns:

Da, dar faci mai putine.

| Cosmin86 a răspuns (pentru StalkerSoul):

De ce "da"? o sa-i afecteze progresul in masa musculara.

| StalkerSoul a răspuns (pentru Cosmin86):

Nu ii afecteaza nimic.

| Cosmin86 a răspuns (pentru StalkerSoul):

Alt copil mic care isi da cu parerea...

Cati ani de sala ai si ce experienta ai de spui asemenea aberatii?

| StalkerSoul a răspuns (pentru Cosmin86):

Nu e treaba ta cati ani de sala am sau cati ani am.

Ce e in neregula cu ce am zis stimabile!?

Nu ma face tu pe mine copil mic, nici nu ma cunosti, dar asa vorbesc romanii, majoritatea "fleanca, fleanca".

Tu nu vezi ca doar tu mi-ai comentat? Si ceilalti au aceeasi parere ca mine, acum care o fi problema? La ce am zis eu sau la fanteziile tale?

| SiLaS a răspuns (pentru StalkerSoul):

Din pacate trebuie sa te corectez.Nu trebuie sa faca mai putine ci alt tip de exercitii(de tip cardio)pe mine ma ajuta foarte mult sa imi revine dupa o febra.Nu ai asa multa experienta ca si cosmin, ar trebui sa asculti ce zicewinking

| StalkerSoul a răspuns (pentru SiLaS):

Cum ziceti voi.

| Cosmin86 a răspuns (pentru StalkerSoul):

Pe site-ul asta 80 % sunt COPII MICI FIRAVI, care daca ii pui sa lege discuri de ei si sa faca tractiuni NICI NU MISCA.

Mai documenteaza-te pe ORICE site de fitness ( sau orice carte/revista de fitness sau bodybuilding ) sa vezi ca trebuie sa astepti sa treaca febra, ca altfel iti afecteaza cresterea.

p.s. :cand o sa ai si tu 42 in brat si 38 in antebrat, sau la 90 kg legi 30 kg de tine si faci tractiuni, atunci sa te compari cu mine.

Deocamdata esti un copil care probabil abia impinge 80 de la piept si da sfaturi.

| StalkerSoul a răspuns (pentru Cosmin86):

Iti multumesc pentru declaratie. esti tare.

Esti la fel ca majoritatea romanilor. vorbesti fara sa cunostihappy ( aici ma refer despre mine).

Nu m-am comparat cu tine. poti sa fii arnold de Romania nu ma intereseaza pe mine, daca vrei sa te lauzi du-te frate la vreo televiziune sau cheama paparazzi sa le spui ca uite "eu am atat si atat si sunt cine stie cine" ma rog.

Esti ridicol nene.
I-am dat sfat pentru ca stiu si mi s-a explicat de la cineva experimentat. de ce sa nu dau mai departe?

Si nu-mi zice mie de site-uri de fitness ca internetul e plin de prostii pe un site zice ceva, iar pe altul altceva...

| Cosmin86 a răspuns (pentru StalkerSoul):

Nu e vorba de "lauda", e vorba de experienta acumulata in 10 ani de sport ( si cele o gramada de carti si articole citite + seminarii la care am participat ).

"si mi s-a explicat de la cineva experimentat", imi dau seama ce experimentat era laughing

Ma refer la site-urile oficiale, care sunt de 20 de ani, nu la orice site fitness aparut peste noapte.

In orice caz : cand ai febra, te ODIHNESTI, lasi muschiul sa se refaca 100 % pana il antrenezi din nou ( si asta scrie chiar si pe cele aparute peste noapte, e ceva MEGA-CUNOSCUT ).

Nu mai da mai departe ce zic toti IDIOTII care nu au pariticipat la un concurs profesionist in viata lor ( sau la un seminar de nutritie macar ).

| SiLaS a răspuns (pentru StalkerSoul):

Nu ti-am zis cu rautate, crede-ma! Doar ca sa stii pe viitor si sa dai si la altii sfaturi bune sa aiba ce invata happy

| Popescu_Raluca_1995 a răspuns:

Da,daca mai efort iti trece febra musculara deci poti sa faci happy

| denisela a răspuns:

Pai nu prea poti daca au dureri foarte mari iti pui in locul cu pricina o compresa cu apa foarte rece di o tii câteva minute! Insanatosire grabnica!