| IuliaEvaPopescu a întrebat:

Ce se intampla daca faci mult efort cand esti pe ciclu?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| alina2k18 a răspuns:

Nu se intampla mare lucru, depinde de fata ideea e ca unele persoane sunt mai slabite in zilele alea...

| Malia00 a răspuns:

Cu siguranta, e perioada gripei, a virusilor pe care care ii luam in colectivitate care nu cedeaza usor.Ito recomand sa folosesti si produse naturiste pe langa cele date de medic.Sanatate multa!