| Violetta69 a întrebat:

Ce se intampla daca folosesti apa de gura fara a te spala pe dinti inainte?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| OoBunnyoO a răspuns:

Nimic, doar iti reimprospatezi respiratia.

6 răspunsuri:
| J0B0MAT a răspuns:

Nu ti se intampla nimic.

| gelu1970 a răspuns:

Ramai cu dintii nespalati. e ca atunci cand unii se dau cu deodorant fara sa se spele. e ceva "cool"

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

nimic.

| YesorNo a răspuns:

Nu patesti nimic. Chiar nimic...

| Al3xbC a răspuns:

Nimic.De multe ori se foloseste apa de gura cand nu ai timp sa te speli pe dinti.

| Frumystefy a răspuns:

Mori laughing) laughing)