| whatisthis19 a întrebat:

Ce se întâmplă dacă fumezi cannabis?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
8 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

„Furi curent", în rest nimic laughing)

| corbulalbrosu a răspuns:

Comiti o ilegalitate, o infractiune.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Bagi în tine substanțe psihotrope care schimbă metabolismul creierului, îl pertutbă, îl strică. Te simți bine cu o senzație artificială, pe socoteala distrugerii lui treptate, până el se termină, și te termini și tu.

| Sofer a răspuns:

Un pas înainte de a spune. NU drogurilor.

| Werrich a răspuns:

O sa ai o stare de fericire și apoi o sa mai vrei.

| mastadont a răspuns:

Te simți foarte bine și te relaxezi. Și viața ți se pare atât de frumoasă...

| Dandinelle a răspuns:

O să-ți crească... pofta de mâncare

| KR0NSTADT a răspuns:

În public, te ia garda.
În privat, te ia valul.
Relax.