| anonim_4396 a întrebat:

Ce se intampla daca iau multe pastile Valeriana? Dorm pana diseara sau ce?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
Janina
| Janina a răspuns:

Nici sa nu te gandesti.
poti sa ai indigestia, dureri de cap, palpitatii si ameteala...sau Doamne fereste mai rau!

| alexflor87 a răspuns:

Valeriana se foloseste mai ales in insomnii. Dar eu te sfatuiesc sa nu iei pentru ca provoaca dependenta.Este ca un drog, vei avea nevoie de ea in ce mai mult si nu vei mai putea dormi fara ea.

| EnjoiProSkater a răspuns:

Alex ai dreptate are o mare cantitate de drog.