| krin a întrebat:

Daca beai mai mult de 20 pastile Valeriana poate sa iti fie ceva?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| georgegs a răspuns:

Daca.iei.te-ai.dus.daca.ai.luat.fugi
cat.de.repede.poti.la.spital!

5 răspunsuri:
| anad a răspuns:

Orice medicament luat in doza mai mare decat cea indicata de medic "iti fie ceva"! Te sfatuiesc sa nu!

Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Ce-i prea mult strica! Si apoi la ce-ti trebuie valeriana? Sanatate!

| klary a răspuns:

Esti prea sanatoasa si nu stii km sa te imbolnavesti?

| Cumătru de la Galați a răspuns:

Foarte somn, probabil chiar moarte sau comă.