| anonim_4396 a întrebat:

Ce se intampla daca iau vreo 10-15 pastile de Paracetamol deodata?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
7 răspunsuri:
| ÎngerCretin a răspuns:

De ce intrebi? Vrei sa scapi de scoala si nu stii cum? laughing
Glm.
Oricum, e foarte grav.
Madalina are dreptate. Daca le iei, o sa mancam coliva laughing

| adinaxD a răspuns:

Chiar nimiiiic laughing)) poti sa iei mai multe laughing...

suntserios
| suntserios a răspuns:

Posibil sa mori. Daca scapi iti nenorocesti ficatul.

| JustMusic a răspuns:

De la farmacie, dai bani. DAca le administezi noi mancam coliva!big grin

| Ideea a răspuns:

Intoxicatie.

| dragonslep a răspuns:

Hm... sa ma gindesc dureri mari si pina la urma moartea sau mai poti fi salvata daca te duci la spital da cu greu

| User26 a răspuns:

Am inteles, multumesc pentru raspunsuribig grin.